Náš tím

Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu v Prešove v odbore masér, ktorá ma priviedla k poznaniu, že toto je niečo, čo ma napĺňa a čomu sa chcem venovať. Po škole som mala možnosť pracovať ako masérka v grandhotely, ale aj v rehabilitačnom zariadení a vyskúšať si tak rôzne prístupy. Základné vedomosti som si potom začala rozvíjať absolvovaním rôznych kurzov, čo ma postupne priviedlo k rozhodnutiu nastúpiť na vysokú školu a ponoriť sa hlbšie do ľudského tela, štúdiom fyzioterapie. Zároveň som mala chuť poskytnúť ľuďom bezpečný priestor pre oddych s kvalitnými službami a individuálnym prístupom, a tak vznikol salón Masmee, kde od roku 2022 pomáham ľuďom cítiť sa vo svojom tele lepšie, krajšie a bez bolestí. To všetko aj vďaka doteraz nadobudnutým vedomostiam z oblasti fyzioterapie, ktoré pri práci aplikujem.

2016-2020

Stredná zdravotnícka škola v Prešove, odbor: masér

2019

Základný kurz tejpovania, Škola tejpovania (Prešov)

2020

RockPods Myofasciálne bankovanie, RockTape (Košice)

2021

Začiatok štúdia – Prešovská univerzita v Prešove, odbor fyzioterapia
Myofasciálne trigger pointy, Svět fyzioterapie (online)
Kurz pokročilého tejpovania, RockTape (online)
RockBlades IASTM nástroje, RockTape (online)

2022

Diastáza v tehotenstve a po pôrode, Miracle Studio (online)
Maderoterapia tela klasická a brazílska, maderoterapia tváre, Šterbaková (Poprad)
SPS I A,B, základné cviky, Rehab Care (Košice)
Workshop Dýchanie s princípmi Oxygen Advantage a Buteyko Clinic Method, Janis (Žilina)
Masáž lávovými kameňmi, Zamas (Vrútky)
Bolesti zad – vše co potřebujete vědět, Core Training (online)

2023

(P)Rehabilitace bolestí zad a návrat do výkonu/tréningu, Core Training (Prešov)
Pain coaching – Jak pracovat s chronickou bolestí, Core Training (Prešov)
Kurz cerviko-kraniálne dysfunkcie, Rehab Care, CCMA (Košice)
Manuálne techniky – mobilizácie, Maja Špiritovič (Košice)

2024

Antistresová masáž hlavy, šije a tváre, (Poprad)
Diastáza dle vědecky podloženého přístupu, Core Training (online)


Celý život ma bavilo ostatných masírovať, aj keď som ešte nevedela úplne presne čo a ako robiť. Robila som to intuitívne, pocitovo, no pozitívne odozvy rodiny a známych prispeli k rozhodnutiu zoficiálniť moju vášeň. Rozhodla som sa absolvovať základný masérsky kurz, ktorý ma len utvrdil v tom, že moja vášeň je zároveň moje poslanie a že masírovaniu sa chcem venovať naplno. Baví ma neustále sa vzdelávať v tejto oblasti a svoje zručnosti si naďalej rozširujem absolvovaním rôznych kurzov a školení. Aktuálne si u mňa môžete dopriať klasické masáže, antistresovú masáž hlavy, bankovanie, masáž lávovými kameňmi, mäkké techniky či tejpovanie. Veľký význam vidím aj v aromaterapii, ktorej sa tiež okrajovo venujem a veľmi rada ju využívam pri masážach.Služby

Relax

Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Zažijte maximálny fyzický a psychický oddych počas relaxačných masáží pod rukami skúsených masérov.

Pozrieť masáže

Krása

U nás pre krásu trpieť nebudete. Maderoterapia je bezbolestná a účinná metóda, ktorá ponúka okrem estetických účinkov aj zdravotné a k tomu si pri nej aj oddýchnete.

Pozrieť masáže

Zdravie

Ak Vás trápia bolesti a problémy pohybového aparátu, obráťte sa na našich skúsených terapeutov, ktorí Vám pomocou rôznych techník ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí.

Pozrieť masáže

Relax

Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Počas relaxačných masáží masáže máte jedinečnú možnosť zažiť dokonalý fyzický a psychický oddych. Čaká na Vás relaxačná hudba, tlmené svetlá, sviečky, vône aromaterapeutických olejov, skrátka príjemná atmosféra a zlaté ruky našich masérov. Rozmaznávať sa u nás môžete po kúskoch alebo naraz, takže buď formou čiastočných masáží alebo celotelových.


Krása

Staré známe: ,,Pre krásu sa trpí.´´ u nás jednoznačne neplatí. Maderoterapia je toho priamym dôkazom. Táto bezbolestná technika za pomoci drevených pomôcok podporuje činnosť lymfatického systému a rozbíja tuk uložený pod kožou, čím ponúka množstvo estetických benefitov. Tieto benefity sa dajú využiť aj na pleti a to za pomoci špeciálnych malých drevených pomôcok určených na maderoterapiu tváre. Okrem estetických účinkov však táto technika poskytuje aj zdravotné benefity, a to vo forme podpory imunity, zmiernenia opuchov, pocitu ťažkých nôh či nafúknutého brucha. Po maderoterapii tak budete odchádzať nie len krajšia a sebavedomejšia, ale aj zdravšia a oddýchnutá. Prípadne si môžete dopriať aj anticelulitídový zábal, ktorého účinky sú rovnaké.


Zdravie

Bolesti a problémy pohybového aparátu vedia poriadne potrápiť. Obmedzujú človeka vo vykonávaní činností, ktoré má rád a často krát kvôli ním človek stráca sociálny život. Ak sa v tom vidíte aj Vy, no máte chuť prebrať zodpovednosť do vlastných rúk a so svojimi problémami chcete niečo robiť, naši vyškolení terapeuti sú tu pre Vás. Pomocou rôznych manuálnych techník, procedúr, cvičenia a edukácie Vám ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí a že pomôcť si viete aj sami.

Ak neviete čím začať, vyberte si terapiu na mieru. V rámci nej vyberieme techniky a metódy, ktoré budú zamerané presne na Váš problém. Môže ísť o spojenie manuálnych techník, mobilizácií, bankovania, cvičenia a rôznych procedúr.


Časté otázky

Parkovať sa dá priamo pred budovou OC TOBI na bezplatnom parkovisku.

Áno, v Masmee máte možnosť zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

Počas týždňa sa do salónu viete dostať mnohými cestami, avšak my odporúčame najjednoduchšiu. Stačí prejsť hlavným vchodom okolo drogérie úplne nakoniec chodby a následne odbočiť doľava. Výťahom, ktorý uvidíte, sa stačí vyviesť na 2. poschodie a po vystúpení z výťahu sa hneď vpravo nachádzajú dvere do Masmee salónu.

Ak k nám idete cez víkend alebo vo večerných hodinách, cez hlavný vchod sa k nám už nedostanete. Vtedy odporúčame ísť výťahom, ktorý je hneď z vonku budovy, vedľa hlavného vchodu. Opäť sa treba vyviesť na 2. poschodie a prejsť až úplne nakoniec chodby, kde uvidíte navigačnú tabuľku so šípkou vpravo a v zapätí aj dvere Masmee salónu.

Ak by ste však v budove zablúdili, stačí nám zavolať a vyriešime to.

Masáže

V prvom rade je dôležité uistiť sa, že je pre Vás daná masáž vhodná. Pred samotnou masážou je dobré osprchovať sa a ísť na toaletu. Na masáž tváre je najlepšie prísť bez mejkapu. Odporúčam taktiež nejesť nič ťažké (aspoň 1 hodinu pred) a nepiť alkohol. Po príchode na masáž masérovi oznámte všetky ochorenia, úrazy, operácie, ktoré ste prekonali a ochorenia, na ktoré sa aktuálne liečite. Tieto informácie sú dôverné a masér s nimi musí byť oboznámený, aby na základe toho vedel masáž prispôsobiť tak, aby Vám neublížil. U žien, prípadne mužov s dlhými vlasmi, je vhodné vlasy zviazať do gumičky, prípadne použiť štipec. Taktiež odložiť všetky šperky a doplnky (podľa toho, ktorú časť budeme masírovať). Uteráky si nosiť nemusíte.

Pre uľahčenie výberu sú všetky masáže a procedúry rozdelené do troch kategórií, kde každá je zameraná na niečo konkrétne. Kategória Relax ponúka masáže zamerané na maximálny fyzický aj psychický oddych. V kategórii Krása nájdete techniky určené na skrášlenie tela a tváre. V prípade problémov a bolestí s pohybovým aparátom sú pre Vás vhodné masáže a techniky z kategórie Zdravie. Pri každej masáži je potom aj podrobnejší popis a zároveň aj indikácie a kontraindikácie, čiže podmienky za ktorých je alebo nie je vhodné masáž absolvovať. Ak aj napriek tomu neviete, či je masáž pre Vás vhodná, neváhajte sa na nás obrátiť.

Masáže nie sú vekovo obmedzené. Dôležité však je, aby človek nemal ochorenia, pri ktorých masáž nie je vhodné vykonávať. Všetky stavy, pri ktorých sa masáž neodporúča si môžete pozrieť pri jednotlivých masážach.

V zásade platí, že tehotenstvo nie je choroba a žena preto môže do veľkej miery pokračovať v rovnakom zdravom životnom štýle, akým žila, kým neotehotnela. V tomto období pôsobí masáž na ženu veľmi relaxačne a upokojujúco. Prináša úľavu od bolesti svalov a kĺbov, znižuje stres a napätie a zlepší cirkuláciu krvi a lymfy. Dôležité je vedieť, že masírovať sa nemôže oblasť drieku a krížov a na chodidlách oblasť päty a členkov. Poloha, v ktorej sa masíruje, sa upravuje podľa pocitov ženy. V prvých mesiacoch tehotenstva je možné ležať aj na bruchu, ak to žene nie je vyslovene nepohodlné. Vo vyšších štádiach sa najčastejšie masíruje v sede s opretými hornými končatinami o stôl, alebo v ľahu na boku. V 1.trimestri sa masáž vykonáva veľmi jemne a trvá maximálne 15 minút. Mimo týchto obmedzení, sa masáž môže absolvovať podľa potreby a pocitov. Okrem klasickej masáže je možné dopriať si aj manuálnu lymfodrenáž. Jej účinky sa využívajú v prípadoch, keď ženám začnú opúchať nohy a objaví sa pocit napätia. V budúcnosti plánujeme ponuku masáží rozšíriť aj o tehotenskú masáž.

Áno. U nás si oleje pripravujeme sami. Používame pri tom čisté 100% prírodné rastlinné oleje a esenciálne oleje, ktoré mixujeme podľa ich účinkov aj vône, čo len podporí samotný účinok masáže.  Taktiež používame aj rôzne masážne gély a krémy na svaly, kĺby a celulitídu. Pri maderoterapii tela používame oleje obsahujúce zložky, ktoré ovplyvňujú cirkuláciu krvi, stimulujú lymfatický systém a zlepšujú pružnosť pokožky (grapefruit, citrón, céder, gáfor). Pri klasických masážach používame esenciálne oleje s účinkom na zlepšenie prekrvenia, zmiernenie bolestí a zápalov, upokojenie nervového systému či zmiernenie psychického napätia (eukalyptus, kadidlo, gáfor, levanduľa, bergamot). Taktiež ponúkame aj možnosť namiešať si vlastnú zmes, s ktorou budeme následne masírovať.

Maderoterapia

Vrámci 60 minút sa ošetrujú dolné končatiny z oboch strán, boky, zadok a brucho. Maderoterapia sa začína otvorením lymfatických uzlín v oblasti krku, brucha a slabín. Následne sa ako prvé ošetruje brucho. Potom sa prechádza na dolné končatiny z predu, zozadu a boky. Maderoterapia tváre a dekoltu trvá 45 minút. Prebieha opäť prvotným otvorením uzlín, nanesením a vpracovaním produktov klasickou masážou do pokožky, následne pokračuje samotnou maderoterapiou, ktorá je doplnená o bankovanie tváre. Na jej výkon sa používajú malé valčeky a banky, určené na tvár.

Klasická maderoterapia

 • menej intenzívna, vhodná pri prvých ošetreniach alebo u citlivejších ľudí
 • vykonáva sa iba pomocou drevených valčekov aplikovaných v presnom poradí
 • odporúčaná frekvencia: 3x do týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 8-10x
 • najvýraznejšie účinky: zmiernenie opuchov, pocitu ťažkých, unavených, naliatých nôh, podpora imunity, detoxikácia organizmu, zmiernenie celulitídy

Brazílska maderoterapia

 • intenzívnejšia ako klasická, nie je vhodná u citlivých ľudí, hlavne zo začiatku sa po absolvovaní môžu objaviť malé modrinky
 • vykonáva sa iba drevenými bankami, pomocou ktorých sa vytvára silný podtlak, vďaka čomu sa pokožka veľmi silno prekrví, zároveň sa narúšajú zhluky tukových buniek a skvelo sa tvaruje postava
 • odporúčaná frekvencia: 2-3x do týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 6-8x
 • najvýraznejšie účinky: zmiernenie celulitídy, spevnenie pokožky, zjemnenie strií, tvarovanie a zoštíhlenie postavy, push-up efekt na zadok

Kombinovaná maderoterapia

 • najintenzívnejšia, najrýchlejšie viditeľné výsledky, už po 3-4 ošetreniach
 • využívajú sa pri nej drevené valčeky aj banky
 • odporúčaná frekvencia: 2-3x to týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 4-6x
 • najvýraznejšie účinky: eliminácia celulitídy, zoštíhlenie postavy, vyformovanie postavy, vyhladenie a spevnenie pokožky

Pre viditeľné výsledky je potrebné zo začiatku maderoterapiu absolvovať pravidelne v odporúčaných frekvenciách a minimálnych počtoch opakovaní. Následne pre udržanie efektu je vhodné prejsť na frekvenciu 1-2 krát do mesiaca.

Maderoterapia nie je vo všeobecnosti bolestivá procedúra, avšak pre niekoho môže byť bolestivá pri prvom ošetrení alebo len na určitých (citlivejších) partiách. Najčastejšie klientky udávajú bolesť na vnútornej strane stehien a bokoch. V každom prípade sa ošetrenie prispôsobuje pocitom klientky. Modriny by sa tvoriť nemali, ale rovnako ako s bolesťou, je to veľmi individuálne. Ľudia náchylnejší na tvorbu modrín môžu zaznamenať po prvom/druhom ošetrení malé modrinky. Tie by však mali rýchlo zmiznúť a po čase by sa mali prestať tvoriť úplne. Veľké modriny by však vznikať po maderoterapii nikdy nemali.

Maderoterapia sa nevykonáva ak máte: infekčné (nádcha, chrípka..) a zápalové ochorenia, cukrovku, trombózu, bolestivé a vypuklé kŕčové žily, ochorenie srdca a cievneho systému, onkologické ochorenie, prvý a druhý deň menštruácie a v tehotenstve. Na samotné ošetrenie je najvhodnejšie doniesť si tanga, prípadne voľnejšie nohavičky a večer predtým, odporúčam urobiť si píling tela, ktorým sa pokožka prekrví a odstránia sa všetky odumreté bunky. Zároveň je vhodné ešte v ten deň pred ošetrením zvýšiť príjem tekutín.

Ešte v ten deň je vhodné zvýšiť príjem tekutín. Ak už ste sa rozhodli maderoterapiu absolvovať, chodiť pravidelne a chcete pomocou nej dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je vhodné aby ste celkovo upravili svoj životný štýl. Odporúčam obmedziť príliš tučné jedlá, dodržiavať pitný režim, ideálne zaradiť aj detoxikačné čaje a tinktúry na podporu pečene a trávenia, naopak obmedziť pitie kávy a fajčenie, nenosiť príliš tesné oblečenie, ktoré sťažuje cirkuláciu krvi a lymfy a mať dostatok pohybu počas dňa. Odporúčam starať sa o svoje telo aj doma, natieraním problémových partií olejom alebo krémom na celulitídu a masírovaním silikónovou bankou, vďaka čomu uvidíte výsledky ešte skôr.

Áno, maderoterapia v kombinácii so zábalom je skvelá voľba, vďaka ktorej sú výsledky viditeľné oveľa skôr, ako počas absolvovania jednotlivých procedúr samostatne. Postup je potom taký, že najprv sa spraví madero a následne zábal. Počas pôsobenia zábalu je dokonca možné absolvovať aj maderoterapiu tváre a spojiť tak príjemné s užitočným.


Kontakt

0915 112 468

info@masmee.sk

Fakturačné údaje:

Masmee, s.r.o.
IČO: 54729891
Námestie Mariánske 55/55, 065 03 Podolínec
Slovenská republika

Nájdete ma na adrese:

OC TOBI 2. poschodie, Dukelská 77/79, Giraltovce

Otváracie hodiny Pondelok až sobota na objednávku.
Zodpovedali sme na často kladené otázky.

Rezervácia online

Kontaktný formulár


  Úvodná stránka

  Ak si chcete vo svojom nabitom programe urobiť konečne chvíľku len pre seba, ste na správnom mieste.

  Masážny salón Masmee v Giraltovciach je miesto, kde môžete zabudnúť na povinnosti bežných dní, zrelaxovať, uľaviť svojmu boľavému chrbtu či zregenerovať telo po námahe. To všetko pomocou rôznych masáží a techník vykonávaných rukami profesionálnych masérov.

  Sledujte nás na sociálnych sieťach, aby vám neunikli žiadne novinky.

  Služby / Cenník masáži

  Vyberte si z troch kategórií podľa toho, na čo sa chcete pomocou masáží a iných techník zamerať.

  Relax

  Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Zažijte maximálny fyzický a psychický oddych počas relaxačných masáží pod rukami skúsených masérov.

  Pozrieť masáže

  Krása

  U nás pre krásu trpieť nebudete. Maderoterapia je bezbolestná a účinná metóda, ktorá ponúka okrem estetických účinkov aj zdravotné a k tomu si pri nej aj oddýchnete.

  Pozrieť masáže

  Zdravie

  Ak Vás trápia bolesti a problémy pohybového aparátu, obráťte sa na našich skúsených terapeutov, ktorí Vám pomocou rôznych techník ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí.

  Pozrieť masáže
  Cenník a rezervácia online

  Priestory kde zrelaxujete

  Doprajte svojmu telu zaslúžený relax po každodennej námahe v útulnom masážnom salóne s príjemnou atmosférou.

  Ako hodnotíte Masmee?

  Budeme vďační, ak sa o svoju skúsenosť s Masmee podelíte napísaním recenzie na Google

  Kontakt & Informácie

  Sme tu pre vás! Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Ak sa nám nemôžete dovolať, pravdepodobne pracujeme. Ozveme sa vám hneď, ako to bude možné.

  0915 112 468

  info@masmee.sk

  Nájdete ma na adrese:

  OC TOBI 2. poschodie, Dukelská 77/79, Giraltovce

  Otváracie hodiny Pondelok až sobota na objednávku.