Náš tím

Náš tím masérov

Lucia
Som vyštudovaná masérka a aktuálne ešte aj študentka fyzioterapie. Človeka sa snažím vnímať holisticky, čiže ako bio-psycho-sociálnu bytosť a prispôsobujem tomu aj celú terapiu. V praxi prepájam poznatky z oblasti masáži spolu s poznatkami z oblasti fyzioterapie. Špecializujem sa tak hlavne na rôzne techniky a metódy, ktoré pomáhajú s problémami a bolesťami pohybového aparátu. Mojou vášňou je však aj maderoterapia, ktorou pomáham ženám cítiť sa lepšie a krajšie vo svojom tele.

Jana
Celý život ma fascinovalo masírovanie a ľudské telo. Chcela som sa v tejto oblasti vzdelávať, aby som mohla pomáhať druhým. Nakoniec som sa odhodlala a spravila som si masérsky kurz, ktorý ma len utvrdil v tom, že masírovanie je to, čomu sa chcem venovať profesionálne. Mojou špecializáciou sú relaxačné masáže, ktorými pomáham uvoľniť nielen telo, ale aj myseľ.


Služby

Relax

Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Zažijte maximálny fyzický a psychický oddych počas relaxačných masáží pod rukami skúsených masérov.

Pozrieť masáže

Krása

U nás pre krásu trpieť nebudete. Maderoterapia je bezbolestná a účinná metóda, ktorá ponúka okrem estetických účinkov aj zdravotné a k tomu si pri nej aj oddýchnete.

Pozrieť masáže

Zdravie

Ak Vás trápia bolesti a problémy pohybového aparátu, obráťte sa na našich skúsených terapeutov, ktorí Vám pomocou rôznych techník ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí.

Pozrieť masáže

Relax

Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Počas relaxačných masáží masáže máte jedinečnú možnosť zažiť dokonalý fyzický a psychický oddych. Čaká na Vás relaxačná hudba, tlmené svetlá, sviečky, vône aromaterapeutických olejov, skrátka príjemná atmosféra a zlaté ruky našich masérov. Rozmaznávať sa u nás môžete po kúskoch alebo naraz, takže buď formou čiastočných masáží alebo celotelových. Vychutnať si okrem klasiky môžete aj masáž horúcimi lávovými kameňmi, ktoré Vám dodajú energiu a príjemne prehrejú celý organizmus.


Krása

Staré známe: ,,Pre krásu sa trpí.´´ u nás jednoznačne neplatí. Maderoterapia je toho priamym dôkazom. Táto bezbolestná technika za pomoci drevených pomôcok podporuje činnosť lymfatického systému a rozbíja tuk uložený pod kožou, čím ponúka množstvo estetických benefitov. Tieto benefity sa dajú využiť aj na pleti a to za pomoci špeciálnych malých drevených pomôcok určených na maderoterapiu tváre. Okrem estetických účinkov však táto technika poskytuje aj zdravotné benefity, a to vo forme podpory imunity, zmiernenia opuchov, pocitu ťažkých nôh či nafúknutého brucha. Po maderoterapii tak budete odchádzať nie len krajšia a sebavedomejšia, ale aj zdravšia a oddýchnutá.


Zdravie

Bolesti a problémy pohybového aparátu vedia poriadne potrápiť. Obmedzujú človeka vo vykonávaní činností, ktoré má rád a často krát kvôli ním človek stráca sociálny život. Ak sa v tom vidíte aj Vy, no máte chuť prebrať zodpovednosť do vlastných rúk a so svojimi problémami chcete niečo robiť, naši vyškolení terapeuti sú tu pre Vás. Pomocou rôznych manuálnych techník, procedúr, cvičenia a edukácie Vám ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí a že pomôcť si viete aj sami.

Ak neviete čím začať, vyberte si terapiu na mieru. V rámci nej vyberieme techniky a metódy, ktoré budú zamerané presne na Váš problém. Môže ísť o spojenie manuálnych techník, mobilizácií, bankovania, cvičenia a rôznych procedúr.


Časté otázky

Masáže

V prvom rade je dôležité uistiť sa, že je pre Vás daná masáž vhodná. Pred samotnou masážou je dobré osprchovať sa a ísť na toaletu. Na masáž tváre je najlepšie prísť bez mejkapu. Odporúčam taktiež nejesť nič ťažké (aspoň 1 hodinu pred) a nepiť alkohol. Po príchode na masáž masérovi oznámte všetky ochorenia, úrazy, operácie, ktoré ste prekonali a ochorenia, na ktoré sa aktuálne liečite. Tieto informácie sú dôverné a masér s nimi musí byť oboznámený, aby na základe toho vedel masáž prispôsobiť tak, aby Vám neublížil. U žien, prípadne mužov s dlhými vlasmi, je vhodné vlasy zviazať do gumičky, prípadne použiť štipec. Taktiež odložiť všetky šperky a doplnky (podľa toho, ktorú časť budeme masírovať). Uteráky si nosiť nemusíte.

Pre uľahčenie výberu sú všetky masáže a procedúry rozdelené do troch kategórií, kde každá je zameraná na niečo konkrétne. Kategória Relax ponúka masáže zamerané na maximálny fyzický aj psychický oddych. V kategórii Krása nájdete techniky určené na skrášlenie tela a tváre. V prípade problémov a bolestí s pohybovým aparátom sú pre Vás vhodné masáže a techniky z kategórie Zdravie. Pri každej masáži je potom aj podrobnejší popis a zároveň aj indikácie a kontraindikácie, čiže podmienky za ktorých je alebo nie je vhodné masáž absolvovať. Ak aj napriek tomu neviete, či je masáž pre Vás vhodná, neváhajte sa na nás obrátiť.

Masáže nie sú vekovo obmedzené. Dôležité však je, aby človek nemal ochorenia, pri ktorých masáž nie je vhodné vykonávať. Všetky stavy, pri ktorých sa masáž neodporúča si môžete pozrieť pri jednotlivých masážach.

V zásade platí, že tehotenstvo nie je choroba a žena preto môže do veľkej miery pokračovať v rovnakom zdravom životnom štýle, akým žila, kým neotehotnela. V tomto období pôsobí masáž na ženu veľmi relaxačne a upokojujúco. Prináša úľavu od bolesti svalov a kĺbov, znižuje stres a napätie a zlepší cirkuláciu krvi a lymfy. Dôležité je vedieť, že masírovať sa nemôže oblasť drieku a krížov a na chodidlách oblasť päty a členkov. Poloha, v ktorej sa masíruje, sa upravuje podľa pocitov ženy. V prvých mesiacoch tehotenstva je možné ležať aj na bruchu, ak to žene nie je vyslovene nepohodlné. Vo vyšších štádiach sa najčastejšie masíruje v sede s opretými hornými končatinami o stôl, alebo v ľahu na boku. V 1.trimestri sa masáž vykonáva veľmi jemne a trvá maximálne 15 minút. Mimo týchto obmedzení, sa masáž môže absolvovať podľa potreby a pocitov. Okrem klasickej masáže je možné dopriať si aj manuálnu lymfodrenáž. Jej účinky sa využívajú v prípadoch, keď ženám začnú opúchať nohy a objaví sa pocit napätia. V budúcnosti plánujeme ponuku masáží rozšíriť aj o tehotenskú masáž.

Áno. Okrem toho, že všetky oleje sú 100% prírodné, snažíme sa vyberať aj rôzne špeciálne oleje. Pri maderoterapii tela používame oleje obsahujúce zložky, ktoré ovplyvňujú cirkuláciu krvi, zlepšujú pružnosť pokožky, zmierňujú strie a jazvy a k tomu všetkému krásne voňajú. Pri maderoterapii tváre používam oleje, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a elastínu a tým eliminujú prejavy vrások, regenerujú a vyživujú pokožku. Pri klasických masážach používame rôzne aromaterapeutické oleje, ale aj oleje, ako napríklad ľubovníkový olej, ktorý pozitívne vplýva na výživu platničiek či arnikový olej vhodný pre športovcov na uvoľnenie a prekrvenie namáhaného svalstva.

Maderoterapia

Vrámci 60 minút sa ošetrujú dolné končatiny z oboch strán, boky, zadok a brucho. Maderoterapia sa začína otvorením lymfatických uzlín v oblasti krku, brucha a slabín. Následne sa ako prvé ošetruje brucho. Potom sa prechádza na dolné končatiny z predu, zozadu a boky. Maderoterapia tváre a dekoltu trvá 30 minút. Prebieha opäť prvotným otvorením uzlín, nanesením a vpracovaním produktov klasickou masážou do pokožky a následne pokračuje samotnou maderoterapiou. Na jej výkon sa používajú malé valčeky, určené na tvár.

Maderoterapia nie je vo všeobecnosti bolestivá procedúra, avšak pre niekoho môže byť bolestivá pri prvom ošetrení alebo len na určitých (citlivejších) partiách. Najčastejšie klientky udávajú bolesť na vnútornej strane stehien a bokoch. Veľa krát sa však stáva opak a počas maderoterapie sa veľa nasmejeme, keďže niektoré ženy to skôr šteklí. V každom prípade sa ošetrenie prispôsobuje pocitom klientky. Modriny by sa tvoriť nemali, ale rovnako ako s bolesťou, je to veľmi individuálne. Ľudia náchylnejší na tvorbu modrín môžu zaznamenať po prvom/druhom ošetrení malé modrinky. Tie by však mali rýchlo zmiznúť a po čase by sa mali prestať tvoriť úplne. Veľké modriny by však vznikať po maderoterapii nikdy nemali.

V prvom rade je najdôležitejšie uistiť sa, že je pre Vás maderoterapia vhodným ošetrením. Na samotné ošetrenie je najvhodnejšie doniesť si tanga, prípadne voľnejšie nohavičky a večer predtým, odporúčam urobiť si píling tela, ktorým sa pokožka prekrví a odstránia sa všetky odumreté bunky.

Ešte v ten deň je vhodné zvýšiť príjem tekutín. Ak už ste sa rozhodli maderoterapiu absolvovať, chodiť pravidelne a chcete pomocou nej dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je vhodné aby ste celkovo upravili svoj životný štýl. Odporúčam začať jesť viac čerstvého ovocia a zeleniny, obmedziť príliš tučné jedlá, dodržiavať pitný režim, prípadne zaradiť aj nejaké čaje, ktoré zlepšujú činnosť lymfatického systému (žihľava, praslička, nechtík, rebríček..), naopak obmedziť pitie kávy a fajčenie, nenosiť príliš tesné oblečenie, ktoré sťažuje cirkuláciu krvi a lymfy, mať dostatok pohybu počas dňa, občas si dopriať striedavý kúpeľ dolných končatín, pri ktorom budete striedať teplú a chladnejšiu vodu, prípadne si kúpiť kefu na telo s prírodnými štetinami a krúživými pohybmi si premasírovať problémové oblasti (dry brushing)

Ak chcete maderoterapiu absolvovať za účelom eliminácie celulitídy a podobne, odporúča sa na začiatku absolvovať kúru minimálne 10 ošetrení vo frekvencii 2-3x do týždňa. Prvé viditeľné výsledky sú u každého individuálne, v závislosti od typu celulitídy, pokožky a celkového životného štýlu. V priemere však ženy udávajú, že už po prvom ošetrení je pokožka pevnejšia a vypnutá. Prvé viditeľné známky zmiernenia celulitídy udávajú ženy po 2-3 ošetrení. Po 10-tich ošetreniach je dobré prejsť na udržiavací režim, tzn. 1x do týždňa alebo 1x za dva týždne.

Ak chcete na maderoterapiu chodiť za účelom oddychu a odľahčenia nôh po celodennom státi alebo sedení, vtedy odporúčame chodiť 1x do týždňa alebo 1x za dva týždne, prípadne podľa vlastného pocitu.


Darčekové poukážky


Kontakt

0915 112 468

info@masmee.sk

Fakturačné údaje:

Masmee, s.r.o.
IČO: 54729891
Námestie Mariánske 55/55, 065 03 Podolínec
Slovenská republika

Nájdete ma na adrese:

OC TOBI 2. poschodie, Dukelská 77/79, Giraltovce

Otváracie hodiny Pondelok až sobota na objednávku.
Zodpovedali sme na často kladené otázky.

Rezervácia online

Kontaktný formulár


  Úvodná stránka

  Ak si chcete vo svojom nabitom programe urobiť konečne chvíľku len pre seba, ste na správnom mieste.

  Masážny salón Masmee v Giraltovciach je miesto, kde môžete zabudnúť na povinnosti bežných dní, zrelaxovať, uľaviť svojmu boľavému chrbtu či zregenerovať telo po námahe. To všetko pomocou rôznych masáží a techník vykonávaných rukami profesionálnych masérov.

  Sledujte nás na sociálnych sieťach, aby vám neunikli žiadne novinky.

  Služby / Cenník masáži

  Vyberte si z troch kategórií podľa toho, na čo sa chcete pomocou masáží a iných techník zamerať.

  Relax

  Každý z nás potrebuje raz za čas úplne vypnúť a uvoľniť napätie v tele. Zažijte maximálny fyzický a psychický oddych počas relaxačných masáží pod rukami skúsených masérov.

  Pozrieť masáže

  Krása

  U nás pre krásu trpieť nebudete. Maderoterapia je bezbolestná a účinná metóda, ktorá ponúka okrem estetických účinkov aj zdravotné a k tomu si pri nej aj oddýchnete.

  Pozrieť masáže

  Zdravie

  Ak Vás trápia bolesti a problémy pohybového aparátu, obráťte sa na našich skúsených terapeutov, ktorí Vám pomocou rôznych techník ukážu, že to, čo dnes bolí, zajtra už nemusí.

  Pozrieť masáže
  Cenník a rezervácia online

  Priestory kde zrelaxujete

  Doprajte svojmu telu zaslúžený relax po každodennej námahe v útulnom masážnom salóne s príjemnou atmosférou.

  Ako hodnotíte Masmee?

  Budeme vďační, ak sa o svoju skúsenosť s Masmee podelíte napísaním recenzie na Google

  Kontakt & Informácie

  Sme tu pre vás! Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Ak sa nám nemôžete dovolať, pravdepodobne pracujeme. Ozveme sa vám hneď, ako to bude možné.

  0915 112 468

  info@masmee.sk

  Nájdete ma na adrese:

  OC TOBI 2. poschodie, Dukelská 77/79, Giraltovce

  Otváracie hodiny Pondelok až sobota na objednávku.