Parkovať sa dá priamo pred budovou OC TOBI na bezplatnom parkovisku.

Áno, v Masmee máte možnosť zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

Počas týždňa sa do salónu viete dostať mnohými cestami, avšak my odporúčame najjednoduchšiu. Stačí prejsť hlavným vchodom okolo drogérie úplne nakoniec chodby a následne odbočiť doľava. Výťahom, ktorý uvidíte, sa stačí vyviesť na 2. poschodie a po vystúpení z výťahu sa hneď vpravo nachádzajú dvere do Masmee salónu.

Ak k nám idete cez víkend alebo vo večerných hodinách, cez hlavný vchod sa k nám už nedostanete. Vtedy odporúčame ísť výťahom, ktorý je hneď z vonku budovy, vedľa hlavného vchodu. Opäť sa treba vyviesť na 2. poschodie a prejsť až úplne nakoniec chodby, kde uvidíte navigačnú tabuľku so šípkou vpravo a v zapätí aj dvere Masmee salónu.

Ak by ste však v budove zablúdili, stačí nám zavolať a vyriešime to.

Masáže

V prvom rade je dôležité uistiť sa, že je pre Vás daná masáž vhodná. Pred samotnou masážou je dobré osprchovať sa a ísť na toaletu. Na masáž tváre je najlepšie prísť bez mejkapu. Odporúčam taktiež nejesť nič ťažké (aspoň 1 hodinu pred) a nepiť alkohol. Po príchode na masáž masérovi oznámte všetky ochorenia, úrazy, operácie, ktoré ste prekonali a ochorenia, na ktoré sa aktuálne liečite. Tieto informácie sú dôverné a masér s nimi musí byť oboznámený, aby na základe toho vedel masáž prispôsobiť tak, aby Vám neublížil. U žien, prípadne mužov s dlhými vlasmi, je vhodné vlasy zviazať do gumičky, prípadne použiť štipec. Taktiež odložiť všetky šperky a doplnky (podľa toho, ktorú časť budeme masírovať). Uteráky si nosiť nemusíte.

Pre uľahčenie výberu sú všetky masáže a procedúry rozdelené do troch kategórií, kde každá je zameraná na niečo konkrétne. Kategória Relax ponúka masáže zamerané na maximálny fyzický aj psychický oddych. V kategórii Krása nájdete techniky určené na skrášlenie tela a tváre. V prípade problémov a bolestí s pohybovým aparátom sú pre Vás vhodné masáže a techniky z kategórie Zdravie. Pri každej masáži je potom aj podrobnejší popis a zároveň aj indikácie a kontraindikácie, čiže podmienky za ktorých je alebo nie je vhodné masáž absolvovať. Ak aj napriek tomu neviete, či je masáž pre Vás vhodná, neváhajte sa na nás obrátiť.

Masáže nie sú vekovo obmedzené. Dôležité však je, aby človek nemal ochorenia, pri ktorých masáž nie je vhodné vykonávať. Všetky stavy, pri ktorých sa masáž neodporúča si môžete pozrieť pri jednotlivých masážach.

V zásade platí, že tehotenstvo nie je choroba a žena preto môže do veľkej miery pokračovať v rovnakom zdravom životnom štýle, akým žila, kým neotehotnela. V tomto období pôsobí masáž na ženu veľmi relaxačne a upokojujúco. Prináša úľavu od bolesti svalov a kĺbov, znižuje stres a napätie a zlepší cirkuláciu krvi a lymfy. Dôležité je vedieť, že masírovať sa nemôže oblasť drieku a krížov a na chodidlách oblasť päty a členkov. Poloha, v ktorej sa masíruje, sa upravuje podľa pocitov ženy. V prvých mesiacoch tehotenstva je možné ležať aj na bruchu, ak to žene nie je vyslovene nepohodlné. Vo vyšších štádiach sa najčastejšie masíruje v sede s opretými hornými končatinami o stôl, alebo v ľahu na boku. V 1.trimestri sa masáž vykonáva veľmi jemne a trvá maximálne 15 minút. Mimo týchto obmedzení, sa masáž môže absolvovať podľa potreby a pocitov. Okrem klasickej masáže je možné dopriať si aj manuálnu lymfodrenáž. Jej účinky sa využívajú v prípadoch, keď ženám začnú opúchať nohy a objaví sa pocit napätia. V budúcnosti plánujeme ponuku masáží rozšíriť aj o tehotenskú masáž.

Áno. U nás si oleje pripravujeme sami. Používame pri tom čisté 100% prírodné rastlinné oleje a esenciálne oleje, ktoré mixujeme podľa ich účinkov aj vône, čo len podporí samotný účinok masáže.  Taktiež používame aj rôzne masážne gély a krémy na svaly, kĺby a celulitídu. Pri maderoterapii tela používame oleje obsahujúce zložky, ktoré ovplyvňujú cirkuláciu krvi, stimulujú lymfatický systém a zlepšujú pružnosť pokožky (grapefruit, citrón, céder, gáfor). Pri klasických masážach používame esenciálne oleje s účinkom na zlepšenie prekrvenia, zmiernenie bolestí a zápalov, upokojenie nervového systému či zmiernenie psychického napätia (eukalyptus, kadidlo, gáfor, levanduľa, bergamot). Taktiež ponúkame aj možnosť namiešať si vlastnú zmes, s ktorou budeme následne masírovať.

Maderoterapia

Vrámci 60 minút sa ošetrujú dolné končatiny z oboch strán, boky, zadok a brucho. Maderoterapia sa začína otvorením lymfatických uzlín v oblasti krku, brucha a slabín. Následne sa ako prvé ošetruje brucho. Potom sa prechádza na dolné končatiny z predu, zozadu a boky. Maderoterapia tváre a dekoltu trvá 45 minút. Prebieha opäť prvotným otvorením uzlín, nanesením a vpracovaním produktov klasickou masážou do pokožky, následne pokračuje samotnou maderoterapiou, ktorá je doplnená o bankovanie tváre. Na jej výkon sa používajú malé valčeky a banky, určené na tvár.

Klasická maderoterapia

 • menej intenzívna, vhodná pri prvých ošetreniach alebo u citlivejších ľudí
 • vykonáva sa iba pomocou drevených valčekov aplikovaných v presnom poradí
 • odporúčaná frekvencia: 3x do týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 8-10x
 • najvýraznejšie účinky: zmiernenie opuchov, pocitu ťažkých, unavených, naliatých nôh, podpora imunity, detoxikácia organizmu, zmiernenie celulitídy

Brazílska maderoterapia

 • intenzívnejšia ako klasická, nie je vhodná u citlivých ľudí, hlavne zo začiatku sa po absolvovaní môžu objaviť malé modrinky
 • vykonáva sa iba drevenými bankami, pomocou ktorých sa vytvára silný podtlak, vďaka čomu sa pokožka veľmi silno prekrví, zároveň sa narúšajú zhluky tukových buniek a skvelo sa tvaruje postava
 • odporúčaná frekvencia: 2-3x do týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 6-8x
 • najvýraznejšie účinky: zmiernenie celulitídy, spevnenie pokožky, zjemnenie strií, tvarovanie a zoštíhlenie postavy, push-up efekt na zadok

Kombinovaná maderoterapia

 • najintenzívnejšia, najrýchlejšie viditeľné výsledky, už po 3-4 ošetreniach
 • využívajú sa pri nej drevené valčeky aj banky
 • odporúčaná frekvencia: 2-3x to týždňa
 • odporúčaný minimálny počet ošetrení: 4-6x
 • najvýraznejšie účinky: eliminácia celulitídy, zoštíhlenie postavy, vyformovanie postavy, vyhladenie a spevnenie pokožky

Pre viditeľné výsledky je potrebné zo začiatku maderoterapiu absolvovať pravidelne v odporúčaných frekvenciách a minimálnych počtoch opakovaní. Následne pre udržanie efektu je vhodné prejsť na frekvenciu 1-2 krát do mesiaca.

Maderoterapia nie je vo všeobecnosti bolestivá procedúra, avšak pre niekoho môže byť bolestivá pri prvom ošetrení alebo len na určitých (citlivejších) partiách. Najčastejšie klientky udávajú bolesť na vnútornej strane stehien a bokoch. V každom prípade sa ošetrenie prispôsobuje pocitom klientky. Modriny by sa tvoriť nemali, ale rovnako ako s bolesťou, je to veľmi individuálne. Ľudia náchylnejší na tvorbu modrín môžu zaznamenať po prvom/druhom ošetrení malé modrinky. Tie by však mali rýchlo zmiznúť a po čase by sa mali prestať tvoriť úplne. Veľké modriny by však vznikať po maderoterapii nikdy nemali.

Maderoterapia sa nevykonáva ak máte: infekčné (nádcha, chrípka..) a zápalové ochorenia, cukrovku, trombózu, bolestivé a vypuklé kŕčové žily, ochorenie srdca a cievneho systému, onkologické ochorenie, prvý a druhý deň menštruácie a v tehotenstve. Na samotné ošetrenie je najvhodnejšie doniesť si tanga, prípadne voľnejšie nohavičky a večer predtým, odporúčam urobiť si píling tela, ktorým sa pokožka prekrví a odstránia sa všetky odumreté bunky. Zároveň je vhodné ešte v ten deň pred ošetrením zvýšiť príjem tekutín.

Ešte v ten deň je vhodné zvýšiť príjem tekutín. Ak už ste sa rozhodli maderoterapiu absolvovať, chodiť pravidelne a chcete pomocou nej dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je vhodné aby ste celkovo upravili svoj životný štýl. Odporúčam obmedziť príliš tučné jedlá, dodržiavať pitný režim, ideálne zaradiť aj detoxikačné čaje a tinktúry na podporu pečene a trávenia, naopak obmedziť pitie kávy a fajčenie, nenosiť príliš tesné oblečenie, ktoré sťažuje cirkuláciu krvi a lymfy a mať dostatok pohybu počas dňa. Odporúčam starať sa o svoje telo aj doma, natieraním problémových partií olejom alebo krémom na celulitídu a masírovaním silikónovou bankou, vďaka čomu uvidíte výsledky ešte skôr.

Áno, maderoterapia v kombinácii so zábalom je skvelá voľba, vďaka ktorej sú výsledky viditeľné oveľa skôr, ako počas absolvovania jednotlivých procedúr samostatne. Postup je potom taký, že najprv sa spraví madero a následne zábal. Počas pôsobenia zábalu je dokonca možné absolvovať aj maderoterapiu tváre a spojiť tak príjemné s užitočným.